روی دیگری از سکه

این روزها، سخت درگیر زندگی کردنم . از بس وقت کم میآورم که آموزش میم هم تحت الشعاعش قرار گرفته است.  دارم نقل مکان میکنم و بسیار روسیاهم که وقت نمیکنم دستی به سر و گوش این وبلاگ بکشم . شاید تا دو ماه دیگر هم طول بکشد چون یک سری تغییرات هم لازم دارد منزل جدید . 

پسرک هم چنان دارد قد میکشد ، بزرگ میشود و طنازی میکند . دل من را هم با خودش میبرد . باید مادر بود و درک کرد که وقتی صبح به صبح بچه ات با بوسه ای از خواب بیدارت میکند یعنی چه . ( توضیح :من جزو آن دسته از مامانهای شرمگینی هستم که کودکشان آنها را از خواب بیدار میکند)  . تازه روم به دیوار ، قربان صدقه ام هم میرود . تازه یک چیز دیگر هم بگویم اشکتان در بیاید ، فکر کنید شب قبلش هم در حالی خوابید که از من متنفر بود چون نمیخوابید و از مرحله ی جیش تا بوس و لالا ، همه با اجبار انجام شد . این را برای آن دسته از مادرانی گفتم که فکر میکنند من خیلی ماهم و گاهی دوچار عذاب وجدان میشوند . 

دو هفته است که پسرم سرما خورده و همچنان هم سرفه ها و آبهای بینی با شدت وحدت در جریانند . در جایی خواندم که این سرماخوردگی های طولانی از عوارض هوای آلوده است که بر باعثان و بانیانش لعنت باد . 

/ 6 نظر / 30 بازدید
مامان زری

حضرتعالی دو روی سکه ات خوبه عزیزم چه پسر گلی واااای خوش به حال مادر زنش خونه جدید مبارک

مامان فاطمه سادات

سلام خانمی منم خیلی خیلی دوست دارم که با دخترم کار کنم ام نمیدونم چه جوری آخه اون هنوز نه ماه بیشتر نداره تو رو خدا کمکم کن نمیدونم از چه سایتی شروع کنم جوابمو بده منتظرت هستم

عاطفه

سلام عزیزم. چند وقته دارم آرشو از جیش میگیرم.دارم خیلی اذیت میشم ولی خودمو کنترل میکنم. اگه راه کاری داری یا کتاب یا سایت معرفی کنی ممنون میشم

مامان فاطمه سادات

سلام خانمی کجایــــــــــــــــــــــی[ناراحت] راهنمایی لازم دارم زیاد با سایتها آشنا نیستم

مامان فاطمه سادات

ممنون عزیزم خوشحال شدم جوابمو دادی خوشحالتر میشم که کمکم هم بکنی بازم ممنون